Krepšelis

Krepšelis

Mobil Delvac 1 Gear Oil LS 75W-90

302.984001
Mobil Delvac 1 Gear Oil LS 75W-90

Mobil Delvac 1 Gear Oil LS 75W-90

Klampumo klasė

SAE 75W-90 LS

Pristatymas

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

As low as 302,98 €
Aprašymas

Riboto slydimo (LS - limited slip) reduktoriaus tepalas, pagamintas iš sintetinių bazinių alyvų ir pažangios priedų sistemos. API GL-5

attr-label
Fasuotė Kaina su PVM Kiekis
20 L

153472

302,98 €
- +
reset
Prieinamumas:Sandėlyje
Produkto aprašymas

Mobil Delvac 1 Gear Oil LS 75W-90 visiškai sintetinis riboto slydimo reduktoriaus tepalas, pagamintas iš sintetinių bazinių alyvų ir pažangios priedų sistemos. Jis skirtas naudoti lengvųjų ir sunkiųjų transporto priemonių pavarose, todėl suteikia puikias apkrovos savybes ašyse ir galutinėse pavarose, kur tikimasi ekstremalių slėgių ir smūgių. Mobil Delvac 1 LS 75W-90 pavarų alyva užtikrina puikų šiluminį ir oksidacinį stabilumą, aukštą klampumą. Aukštas klampos indeksas (VI), ypač žema alyvos stingimo temperatūra. Mobil Delvac 1 pavarų alyva LS SAE 75W-90 yra tinkama naudoti dirbant su dauguma riboto slydimo hipoidinių diferencialų.

Panaudojimas

Mobil Delvac 1 Gear Oil LS 75W-90 visiškai sintetinis riboto slydimo reduktoriaus tepalas, pagamintas iš sintetinių bazinių alyvų ir pažangios priedų sistemos. Jis skirtas naudoti lengvųjų ir sunkiųjų transporto priemonių pavarose, todėl suteikia puikias apkrovos savybes ašyse ir galutinėse pavarose, kur tikimasi ekstremalių slėgių ir smūgių. Mobil Delvac 1 LS 75W-90 pavarų alyva užtikrina puikų šiluminį ir oksidacinį stabilumą, aukštą klampumą. Aukštas klampos indeksas (VI), ypač žema alyvos stingimo temperatūra. Mobil Delvac 1 pavarų alyva LS SAE 75W-90 yra tinkama naudoti dirbant su dauguma riboto slydimo hipoidinių diferencialų. Ši alyva gali būti naudojama: automobiliams, komerciniam transportui, vilkikams, žemės ūkiui, kalnakasybai, statybinei technikai.

Specifikacijos ir patvirtinimai

LS - limited slip gear oil, API GL-5

Klausti

Norite pasikalbėti?

 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus