Krepšelis

Krepšelis

Mobil Grease tepalai

Mobilgrease plastiniai tepalai yra gaminami naudojant ypač aukštos kokybės bazinę alyvą ir specialius tirštiklius. Plastiniai tepalai arba kitaip vadinami konsistenciniai tepalai, skirstomi pagal NLGI klasę ir DIN tarptautinius standartus. Mobil Grease tepalai atsparūs didelėms apkrovoms, vandeniui, nepraleidžia vandens ir sandarina, gali būti naudojami, esant aukštoms ir žemoms temperatūroms.

Tepalai dažnai sutinkami ir naudojami įvairiose pramonės šakose: Automobilių pramonėje; Komercinio transporto guolių, balnų ("penkto rato") tepimui; Žemės ūkio mašinų, traktorių, kombainų agregatų ir guolių tepimui; Statybinės technikos ir specialios įrangos tepimui; Kalnakasyboje ir sunkiajai technikai, kuri dirba karjeruose; Elektros variklių guolių tepimui; Vėjo jėgainėse ir energijos pramonėje; Bendros paskirties pramonėje, įvairiems atsakingiems taškams tepti.

Įvairūs sintetiniai ir mineraliniai tepalai susideda iš bazinės alyvos, tirštiklio ir priedų įvairiomis proporcijomis:

bazinė alyva 80-87 %; tirštiklis 8-15 %; priedai 5 %

Pagrindinės tepalų savybės ir charakteristikos: Penetracija arba tepalo kietumas pagal NLGI klasę, mechaninis stabilumas, lašėjimo temperatūra, stingimo temperatūra,atsparumas ir tirpumas vandenyje, takumas; priešdiliminės savybės, bandymai SKF ir kituose guoliuose.

List Grid

3 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction
 1. Mobilgrease XHP 222
  As low as 5,90 €

  Aukščiausio veiksmingumo universalus NLGI 2 klasės konsistencinis ličio komplekso tirštas plastinis tepalas. Darbinė tepalo temperatūra nuo –30 º C iki +140 º C. Skirtas važiuoklės komponentams tepti. Užtikrina puikų įrangos tepimą.

 2. Mobilgrease Special
  As low as 5,45 €

  Aukščiausio veiksmingumo universalus NLGI 2 klasės tepalas su ličio tirštikliu ir molibdendisulfidu. Darbinė tepalo temperatūra nuo –20 ºC iki +130 ºC. Skirtas smūginėms ir vibracijos apkrovoms atlaikyti. Užtikrina puikų įrangos tepimą.

 3. Mobilux EP 2
  As low as 4,50 €

  Mobilux EP 2 yra universalus NLGI 2 klasės tepalas. Mobilux EP serijos tepalų rekomenduojamos darbinės temperatūros diapazonas yra nuo –20 ºC iki +130 ºC, tačiau juos galima naudoti ir aukštesnėje temperatūroje, jei atitinkamai padidinamas tepimo dažnis.

List Grid

3 Įrašai(-ų)

Set Descending Direction