Krepšelis

Krepšelis

Didmeninė prekyba alyva ir tepalais

 
Apie UAB "P. Markevičius ir Ko“

 

Etepalai prekinį ženklą sukūrėme prekybai internetu, tačiau gauname vis daugiau verslo klientų paklausimų dėl didmeninės prekybos alyvomis ir tepalais. Norime plačiau su Jumis pasidalinti apie mūsų įmonės veiklą ir siūlomas paslaugas. Žemiau rasite informaciją apie didmeninę prekybą alyvomis ir tepalais.

 

Verslas - Verslui (B2B)

 

Esame vienintelis įgaliotas ir oficialus ExxonMobil kompanijos atstovas Lietuvoje. Pagrindinė mūsų įmonės veikla - didmeninė prekyba Mobil alyvomis ir tepalais, kurią vykdome nuo 1997 metų. Daugiau kaip 20 metų tiekiame Mobil alyvas ir tepalus verslo klientams, tačiau kartu su tepimo produktais, papildomai siūlome technines konsultacijas, organizuojame verslo partneriams specializuotus techninius mokymus apie alyvas bei tepalus, užtikriname lankstų bei kokybišką papildomų paslaugų lygį. Prekes įmonės klientams pristatome per 24 val. nuosavu logistikos transportu.

Produktų asortimentas

 

Tepimo produktų asortimentą sudaro: „Mobil 1", „Mobil Super", „Mobil Delvac", „Mobil SHC", "Mobil Grease", "Mobil Serv", tai ExxonMobil naftos produktų kompanijos prekinių ženklų alyvos ir tepalai, skirti automobiliams ir pramonės įmonėms. Alyvos lengviesiems automobiliams, alyvos vilkikams ir komerciniam transportui, tepalai žemės ūkio technikai ir statybinėms mašinoms, pramoninės alyvos, laivams ir aviacijai. Galime pasiūlyti ir tiekti įvairius aušinimo, langų plovimo, stabdžių bei kitus eksploatacinius skysčius.

Susisiekite dėl asmeninio pasiūlymo! 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus


Kurdami pridėtinę vertę, kvalifikuoti mūsų įmonės darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su klientais iš įvairių pramonės sričių. Pirmaujančios savo srities įmonės jau pasirinko bendradarbiavimą su UAB "P. Markevičius ir Ko“ įmone ir naudoja kokybiškus tepimo produktus.

Aukštą pridėtinę vertę vertinantys klientai išlieka labiau konkurencingi savo verslo aplinkoje. O kaip nuspręsite Jūs?
Gaukite individualų, Jūsų įmonės poreikius atitinkantį Mobil alyvų ir tepalų pasiūlymą. Susisiekite su mumis dėl bendradarbiavimo sąlygų.


KONTAKTAI

Mobil alyvų ir tepalų didmeninė prekyba, oficialus ExxonMobil atstovas

UAB "P. Markevičius ir Ko"
Islandijos pl. 217-11, LT-49165, Kaunas, Lietuva
Tel. +370 37 407 999
El.p. didmena@etepalai.lt 

etepalai.lt
Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!