Krepšelis

Krepšelis

Mobil EAL Arctic 22

98.917501
Mobil EAL Arctic 22

Mobil EAL Arctic 22

Klampumo klasė

ISO VG 22

Pristatymas

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

As low as 98,92 €
Aprašymas

Mobil EAL Arctic 22 alyva rekomenduojama šaldymo sistemoms, kuriose naudojami HFC arba anglies dioksido aušinimo skysčiai.

attr-label
Fasuotė Kaina su PVM Kiekis
5 L

146455

98,92 €
- +
reset
Prieinamumas:Sandėlyje
Produkto aprašymas

Mobil EAL prekės ženklo tepalai yra pripažinti ir vertinami visame pasaulyje už jų suderinamumą su aplinka ir puikias eksploatacines savybes. Mobil EAL Arctic serijos gaminius sukūrė mūsų tyrimų mokslininkai, norėdami papildyti naujos kartos ozono sluoksnį tausojančius šaltnešius, kuriuos įpareigojo Monrealio protokolas ir paskesni pasauliniai susitarimai. Šių gaminių plėtra simbolizuoja nuolatinį įsipareigojimą naudoti pažangiausias technologijas, kad klientams būtų teikiami puikūs ir inovatyvūs tepimo produktai. Pagrindinis Mobil EAL Arctic serijos alyvų kūrimo veiksnys buvo glaudus mokslininkų ryšiai su pagrindiniais kompresorių gamintojais OEM ir sistemų dizaineriais, siekiant užtikrinti, kad ExxonMobil siūlomi produktai užtikrins išskirtinį našumą įvairiose srityse.

Panaudojimas

Taikymo sąlygos: Mobil EAL Arctic serijos alyvos yra higroskopiškos, todėl tvarkymo metu reikia vengti drėgmės absorbcijos. Kai pakuotės nenaudojamos, jos turėtų būti sandariai uždarytos, pirmenybė teikiama mažoms pakuotėms. Produkto negalima perpilti į plastikinius indus, kuriuose gali patekti drėgmė.

Mobil EAL Arctic Series alyvos rekomenduojamos šaldymo sistemoms, kuriose naudojami HFC arba anglies dioksido aušinimo skysčiai.
Konkrečios programos apima:

Buitinis šaldymas, pavyzdžiui, šaldytuvai, šaldikliai, oro kondicionieriai ir šilumos siurbliai;
Komercinės šaldymo programos, tokios kaip verslo, prekybos centrų ir viešbučių oro kondicionavimas bei produktų transportavimas žemoje temperatūroje;
Pramoninis pritaikymas, pavyzdžiui, maisto ruošimas ir užšaldymas, taip pat kriogeninis panaudojimas

 

Specifikacijos ir patvirtinimai

ISO VG 22;

Mobil EAL Arctic 22 alyva rekomenduojama šaldymo sistemoms, kuriose naudojami HFC arba anglies dioksido aušinimo skysčiai.

Klausti

Norite pasikalbėti?

 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus