Krepšelis

Krepšelis

Alyvos analizė

Siūlome techninę paslaugą - Mobil Serv alyvos mėginių tyrimus, kurie padeda optimizuoti įrengimų darbo ciklo laiką. Tai nedidelė investicija, prailginsianti alyvos keitimo intervalus, nesibaiminant dėl tepimo sąlygų. Mobil Serv alyvų ir tepalų analizė - padeda sutaupyti laiko ir pinigų, kartu padidinant įrangos patikimumą ir našumą. Mes galime padėti sumažinti įrangos aptarnavimo kaštus!

Kai einate pas gydytoją pasitikrinti, imamas kraujo mėginys, kad būtų įvertinta jūsų sveikata ir nustatyti negalavimai, kuriuos reikia gydyti, kartais net prieš jiems išsivysčius. Panašiu būdu, paimant alyvos mėginį, atliekant alyvos tyrimus, tiriant eksploatuojamą alyvą, būtina įvertinti alyvos būklę. Tokiu būdu nustatoma svarbi informacija apie panaudotos alyvos būklę.

Kodėl verta rinktis Mobil Serv alyvos mėginių programą?

- Padidinsite įmonės produktyvumą;

- Sumažinsite neplanuotų prastovų laiką;

- Pagerinsite įrangos patvarumą;

- Sumažinsite alyvų ir tepalų sąnaudas;

- Įrengimai dirbs efektyviai maksimalų laiką, nesibaiminant dėl alyvos kokybės būklės.

Užsakę Mobil Serv tepalų analizę, galite pasikliauti ExxonMobil turimomis žiniomis apie tepimo produktus. Remdamiesi laboratorijų ekspertų patirtimi, naudodami naujausią tyrimų įrangą, mes pateikiame tikslią analizę ir išsamias bei įgyvendinamas rekomendacijas.

*Būtina laikytis įrengimo gamintojo (OEM) nustatytų rekomendacijų. Alyvos ir / ar tepalų keitimo instrukcijas, dažnumą ir gamintojo rekomendacijas alyvai galite rasti savo technikos ir / ar įrengimo techniniame pase.

Dėl inžinieriaus techninės konsultacijos prašome kreiptis:

Darius Šeštakauskas

Tepimo produktų inžinierius

Mob. +370 687 75621

El.p. techDesk@pmarkevicius.lt