Krepšelis

Krepšelis

Mobil Velocite No 6

163.834001
Mobil Velocite No 6

Mobil Velocite No 6

Klampumo klasė

ISO VG 10

Pristatymas

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

As low as 163,83 €
Aprašymas

Mobil Velocite No 6 yra špindelių ir greitasūkių alyva, kuri naudojama tekstilės pramonėje. Taip pat galima naudoti metalo apdirbimo pramonėje - CNC metalo apdirbimo staklių špindelio aukštasūkis tepalas.

attr-label
Fasuotė Kaina su PVM Kiekis
20 L

145017

163,83 €
- +
reset
Prieinamumas:Sandėlyje
Produkto aprašymas

Mobil Velocite No 6 yra špindelių greitasūkiai tepalas. Mobil Velocite serijos alyvos yra skirtos staklių greitaeigius velenus tepti. Mobil Velocite tepalai naudojami staklių sukliams sutepti. Kitaip dar vadinama špindelių suklių verpstinė alyva. Taip pat naudojamos kai kuriose kritinėse hidraulinėse, cirkuliacinėse sistemose, kur pasirenkamas tinkamas klampumo laipsnis. Atspari oksidacijai ir apsaugo nuo rūdžių bei korozijos, bei pasižymi dideliu atsparumu putojimui ir lengvai atsiskiria nuo vandens.

Panaudojimas

Mobil Velocite serijos alyvos yra skirtos staklių greitaeigius velenus tepti. Mobil Velocite tepalai naudojami staklių sukliams sutepti. Kitaip dar vadinama špindelių suklių verpstinė alyva. Taip pat naudojamos kai kuriose kritinėse hidraulinėse, cirkuliacinėse sistemose, kur pasirenkamas tinkamas klampumo laipsnis. Atspari oksidacijai ir apsaugo nuo rūdžių bei korozijos, bei pasižymi dideliu atsparumu putojimui ir lengvai atsiskiria nuo vandens. Mobil Velocite No 6 yra špindelių ir greitasūkių alyva, kuri naudojama tekstilės pramonėje. Taip pat galima naudoti metalo apdirbimo pramonėje - CNC metalo apdirbimo staklių špindelio aukštasūkis tepalas.

Specifikacijos ir patvirtinimai

ISO VG 10;

špindelių ir greitasūkių alyva

Klausti

Norite pasikalbėti?

 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus