Krepšelis

Krepšelis

Mobil Glygoyle 22

278.058001
Mobil Glygoyle 22

Mobil Glygoyle 22

Klampumo klasė

ISO VG 150

Pristatymas

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

As low as 278,06 €
Aprašymas

Mobil Glygoyle 22 alyva yra poliglikolio pagrindu (PAG). Mobil Glygoyle suteikia išskirtines eksploatacines savybes esant ekstremalioms temperatūroms iki 200 °C , pavaroms, guoliams, cirkuliacinėms sistemoms. Higroskopiški ir puikiai atskiria vandenį.

attr-label
Fasuotė Kaina su PVM Kiekis
20 L

127804

278,06 €
- +
reset
Prieinamumas:Sandėlyje
Produkto aprašymas

Mobil Glygoyle serijos alyvos yra poliglikolio pagrindu. Mobil Glygoyle suteikia išskirtines eksploatacines savybes esant ekstremalioms temperatūroms iki 200 °C , pavaroms, guoliams, cirkuliacinėms sistemoms.

Panaudojimas

Mobil Glygoyle 11,22, 30 (PAG poliglikolio pagrindu) alyvos turi labai aukštus klampumo indeksus. Jų trinties ir sukibimo koeficientai (pavyzdžiui esant neatitinkančioms pavaroms ar guolių kontaktams) yra mažesni nei mineralinių įprastų alyvų. Šios išskirtinės tepimo savybės daugeliu atvejų padeda pasiekti žemesnę įrengimo darbinę temperatūrą. Mobil Glygoyle tepalai yra rekomenduojami esant sunkiausioms sąlygoms, dirbant su visų tipų paprastaisiais ir frikciniais guoliais bei pramoniniais uždarais krumpliaračiais, kai alyvos temperatūra gali siekti iki 200 °C. Mobil Glygoyle 11, 22 ir 30, kartu su visais PAG pagrindu pagamintais tepalais yra higroskopiški ir sugeria daugiau vandens nei mineralai arba sintetiniai angliavandeniliai. Todėl reikia stengtis, kad PAG alyvos nepatektų į per didelį drėgmės kiekį turinčią aplinką. Dėl šių alyvų būdingo didelio savitojo svorio, vanduo nenukrenta į rezervuarų dugną, bet atsiskiria paviršiuje.

Specifikacijos ir patvirtinimai

ISO VG 150;

PAG alyva poliglikolio pagrindu

Klausti

Norite pasikalbėti?

 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus