Krepšelis

Krepšelis

Mobil Chainsaw Oil

75.504001
Mobil Chainsaw Oil

Mobil Chainsaw Oil

Klampumo klasė

ISO VG 100

Pristatymas

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

As low as 75,50 €
Aprašymas

Mobil Chainsaw Oil grandininių pjūklų alyva gerai prilimpa prie metalinių paviršių, todėl užtikrina optimalų grandinių tarnavimo laiką. Miškininkystė - miško technikos grandininių pjūklų alyva, kuri tinkama naudoti lauke ir žiemos sezonu.

attr-label
Fasuotė Kaina su PVM Kiekis
208 L

150000

694,64 €
- +
20 L

150001

75,50 €
- +
reset
Prieinamumas:Sandėlyje
Produkto aprašymas

Grandininių pjūklų alyva Mobil Chainsaw Oil yra specialiai sukurta šiuolaikinių grandininių pjūklų grandinių ir kreipiančiųjų tepimui. Užtikrina gerą apsaugą nuo dilimo, rūdžių ir korozijos. Mobil grandininių pjūklų alyva pasižymi geromis žemos temperatūros takumo savybėmis, todėl tinka naudoti lauke ir žiemos sezonu.

Panaudojimas

Mobil Chainsaw Oil grandininių pjūklų alyvą galima naudoti rankiniuose arba mašininiuose grandininiuose pjūkluose, kaip nurodo gamintojas. Ši alyva puikiai tinka grandinėms, slydimo paviršiams sutepti ir pramoniniam naudojimui, kai reikalingas gerai sukimbantis, lipnus tepalas, apsaugantis nuo dilimo, rūdžių ir korozijos. Gerai prilimpa prie metalinių paviršių. Gerai laikosi ant pjūklo grandinių ir kreipiamųjų strypų ir užtikrina optimalų grandinių tarnavimo laiką. Puiki apsauga nuo dilimo, rūdžių ir korozijos. Padidėja grandinės ir kreipiamosios tarnavimo laikas ir sumažėja priežiūros išlaidos, nes sumažėja su dėvėjimusi susijusių gedimų. Žemas užšalimo temperatūros taškas, tinka darbui žiemos laikotarpiu. Užtikrina grandinės tepimą net esant žemai darbo temperatūrai, kad būtų didesnis efektyvumas.

Specifikacijos ir patvirtinimai

ISO VG 100

Klausti

Norite pasikalbėti?

 
PRISTATYMAS

Skubus siuntimas, virš 20 metų patirties

 
PIRKITE 24/7

Išsirinkite ir pirkite jums patogiu metu

 
KOKYBES GARANTIJA

Garantuojame aukštos kokybes produktu pristatyma

 
100% SAUGUS ATSISKAITYMAS

Užtikriname, kad el. parduotuveje naudojame saugius atsiskaitymo budus