Krepšelis

Krepšelis

naujienos
VW grupės variklių specifikacijos ir Mobil alyvos

„Volkswagen“ grupė - Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, yra viena iš didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje ir viena populiariausių Lietuvoje. Visus šio gamintojo variklius jungia tai, kad visos tepimo alyvos privalo turėti VW patvirtinimą. Žinodami kurios „Mobil“ variklių alyvos turi VW specifikacijų patvirtinimus lengviau ir greičiau išsirinksite tinkamiausią produktą savo automobiliui.

SkaitytiVW grupės variklių specifikacijos ir Mobil alyvos
Verslo sėkmės formulė? Mobil City Logistics alyvų ir tepalų asortimentas

Nauja variklinių alyvų kategorija Mobil City Logistics suteikia galimybę pasinaudoti rinkos galimybėmis ir adaptuotu prekių asortimentu. ExxonMobil lyderiauja rinkoje pateikdama tokio segmento alyvų asortimentą.

SkaitytiVerslo sėkmės formulė? Mobil City Logistics alyvų ir tepalų asortimentas
Mobil Delvac istorija nuo 1925 metų

Nuo Mobil Delvac alyvų gamybos pradžios, Delvac prekės ženklas tapo pripažintu pasauliniu rinkos lyderiu. Dėl nuolatinio bendradarbiavimo su gamintojais ir sukauptos patirties Mobil Delvac serijos alyvos užima pirmaujančias pozicijas tarp variklinių alyvų komerciniam transportui, statybos ir žemės ūkio technikai. Per visą alyvos kūrimo ir tobulinimo laikotarpį gauta virš 2000 oficialių gamintojų patvirtinimų.

SkaitytiMobil Delvac istorija nuo 1925 metų
Mobil techniniai aerozoliai

Pramoninė ir gamyba, žemės ūkio ir statybinės technikos priežiūra, įvairių detalių, mašinų įrangos ir įrankių priežiūra bei remontas. Dažnai sutinkami automobilių ir sunkiosios technikos remonto ir priežiūros dirbtuvėse.

SkaitytiMobil techniniai aerozoliai
Mobil aerozoliai skirti maisto pramonės technologinės įrangos ir konvejerių tepimui

Šie Mobil purškiami aerozoliai buvo specialiai sukurti maisto ir gėrimų gamybos pramonės sektoriui, siekiant papildyti pridėtinę vertę klientams. Visi produktai yra registruoti NSF H1.

SkaitytiMobil aerozoliai skirti maisto pramonės technologinės įrangos ir konvejerių tepimui
Mobil Hydraulic AW, ExxonMobil naujos kartos hidraulinės alyvos Lietuvoje

Mobil Hydraulic AW ISO VG 32/46/68, ExxonMobil naujos kartos hidraulinės alyvos Lietuvoje.Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad nuo 2020 m. pradžios mūsų regione pristatyta Mobil Hydraulic AW pažangių hidraulinių alyvų serija. Mobil Hydraulic AW alyvos ExxonMobil buvo sukurtos reaguojant į rinkos poreikį Europoje.

SkaitytiMobil Hydraulic AW, ExxonMobil naujos kartos hidraulinės alyvos Lietuvoje

1 - 6 iš 10

Rodyti per puslapį