Džiaugiamės galėdami patvirtinti, kad nuo 2020 m. pradžios mūsų regione pristatyta Mobil Hydraulic AW pažangių hidraulinių alyvų serija. Mobil Hydraulic AW alyvos ExxonMobil buvo sukurtos reaguojant į rinkos poreikį Europoje.

Visi naujieji Mobil Hydraulic AW tepimo produktai atitinka pagrindinius hidraulinių sistemų reikalavimus ir siūlomi klientams labai konkurencingomis komercinėmis sąlygomis. Tinka sistemoms, kuriose naudojami krumpliaratiniai,
menteliniai, radialiniai ir ašiniai stūmokliniai siurbliai, taip pat sistemoms, kuriose yra krumpliaračiai ir guoliai. Sutrumpinimas AW anglų kalboje reiškia "Anti Wear" arba išvertus i lietuvių kalbą - alyvos turinčios prieš dilimines savybes.

 

Produkto aprašymas

Mobil Hydraulic AW alyvos yra kokybiškos nuo dėvėjimosi saugančios hidraulinės alyvos, skirtos naudoti pramoninės ir mobilios įrangos, veikiančios įprastinėse sąlygose, priežiūrai. Mobil Hydraulic AW 32/46/68 alyvos atitinka DIN 51524-2: 2017-06 patvirtinimą ir gali būti naudojamos ten kur reikalingos HLP 32/HLP 46/HLP hidraulinės alyvos. Šios Mobil alyvos pagamintos, kad užtikrintų gerus eksploatacinius parametrus cirkuliacinėse ir hidraulinėse sistemose.

Savybės ir nauda

  • Gera siurblių apsauga nuo dėvėjimosi prailgina jų eksploatacijos laiką
  • Apsauga nuo korozijos sumažina neigiamą drėgmės poveikį sistemos komponentams
  • Geras filtravimasis apsaugo nuo filtro užsikimšimo net esant vandeniui

 

Panaudojimas

  • Sistemose, naudojančiose krumpliaratinius, metelinius, radialinius ir ašinius stūmoklinius siurblius bei turinčiose pavaras ir guolius, kuriems reikalinga vidutinio lygio apsauga nuo dėvėjimosi
  • Kai yra neišvengiamas alyvos užteršimas arba pratekėjimas
  • Kai yra neišvengiamas nedidelio vandens kiekio sistemoje atsiradimas

 

Specifikacijos ir patvirtinimai

ISO VG 32/HLP, ISO VG 46/HLP, ISO VG 68/HLP, DIN 51524-2: 2017-06

 

Apie ExxonMobil:

ExxonMobil, didžiausia tarptautinė naftos bendrovė, kurios akcijos prekiaujamos viešai, naudoja technologijas ir inovacijas, siekdama patenkinti augančius pasaulio energijos poreikius. ExxonMobil turi pirmaujančią pramonės išteklių bazę ir yra viena didžiausių naftos produktų perdirbėjų ir prekybininkių, o jos chemijos pramonės įmonė yra viena didžiausių pasaulyje.

etepalai.lt
Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!