Verslo efektyvumas, naudojant Mobilgear 600 XP pramoninių reduktorių tepalus.

Mobilgear 600 XP serija yra ypač našios pavarų dėžių ir reduktorių alyvos, pasižyminčios išskirtinėmis ekstremalaus slėgio ir apkrovos savybėmis, kurios skirtos naudoti visų tipų uždarose pavarų dėžėse su cirkuliacinėmis ar taškymo tepimo sistemomis. Mobilgear 600 XP tepalai sukurti taip, kad neatsiliktų nuo kintančių pavarų dėžių gamintojų technologijų ir naujausių reikalavimų reduktoriams. Reduktorių projektavimo tendencijos yra tokios, kad gaminami mažesni reduktoriai, kurių galia panaši, o dydis sumažintas. Mobilgear 600 XP alyvos suteikia papildomą apsaugą krumpliaračiams, guoliams, sandarikliams ir tarpikliams.

Mobilgear 600 XP apsaugo krumpliaračio dantis nuo nusidėvėjimo ankstyviausiose stadijose. Mikroskopinis nusidėvėjimas, vadinamas mikropitingu ("FZG Micropitting"), gali labai pažeisti krumpliaračio dantis. Mobilgear 600 XP tepalai viršija pramonės reikalavimus dėl guolių apsaugos. Tiesą sakant, Mobilgear 600 XP alyvų serija viršyja ir suteikia iki 15 kartų didesnę apsaugą nuo nusidėvėjimo, kaip nustatyta pramonės standarto FAG FE 8 teste. Subalansuota Mobil reduktorinės alyvos kompozicija gali maksimaliai apsaugoti nuo detalių dėvėjimosi ir korozijos, išlaikydama suderinamumą su įprastomis pavarų dėžių tarpiklių medžiagomis. Mobilgear 600 XP tepalai padeda išlaikyti pavarų dėžės sandarumo vientisumą, taip išvengiant alyvos nutekėjimo ir užteršimo. Mobilgear 600 XP alyvos gali pagerinti įrangos patikimumą ir padidinti gamybos produktyvumą, taip išvengiant prastovų.

Mobilgear 600 XP alyvos yra rekomenduojamos sraigtinėms ir kūginėms uždaroms pramoninėms pavaroms, veikiančioms ne didesnėje kaip 100 ° C alyvos temperatūroje. Ypač tinka pavarų reduktoriams dirbantiems esant didelei ar smūginei apkrovai. Mobilgear 600 XP alyvos taip pat plačiai pritaikomos įrangai laivyboje. Taip pat gali būti naudojama sutepti paprastus ir riedėjimo kontaktinius guolius.

Savybės ir privalumai.
Mobilgear 600 XP serijos produktai yra pirmaujanti Mobil pramoninių tepalų prekės ženklo dalis, turinti reputaciją dėl technologinių naujovių ir didelio patikimumo. Šie Mobil tepimo produktai yra skirti aukštos kokybės pramoninėms pavaroms, atitinkančioms naujausius pramonės standartus ir pasižyminčioms dideliu universalumu, efektyviai tepti įvairiausius pramoninius ir jūrinius įrenginius.

Reduktorinės alyvos panaudojimas.
Mobilgear 600 XP tepalai naudojami įvairiuose pramoniniuose įrengimuose bei pavarose, ypač kur yra naudojami sraigtiniai, kūginiai ir sliekiniai reduktoriai.

Konkrečios tepimo programos apima:

• Pramoninis konvejerių, maišytuvų, džiovyklų, ekstruderių, ventiliatorių, maišytuvų, presų, siurblių (įskaitant naftos gręžinių siurblius), ekstruderių ir kitų įrengimų pavaras.

• Laivyboje reduktorių krumpliaračiai, centrifugas, denio mechanizmus, tokius kaip gervės, suktuvai, kranai, tekinimo pavaros, siurbliai, liftai ir vairo laikikliai.

• Ne pavarų dėžės apima veleno movas, varžtus ir labai apkrautus paprastus ir riedėjimo kontaktinius guolius.


Mobilgear 600 XP klampma, priklausomai nuo produkto panaudojimo, irengimo apkrovos, darbinių temperatūrų, gali būti įvairios klampos: ISO VG 68, ISO VG 100, ISO VG 150, ISO VG 220, ISO VG 320, ISO VG 460, ISO VG 680.


*Mūsų rekomendacija, visuomet vadovaukitės įrangos eksploatacijos instrukcija, kur rasite įrengimo tepimo bei techninės priežiūros informaciją.

Norėdami sužinoti daugiau apie Mobilgear 600 XP reduktorines alyvas, gauti technines rekomendacijas ar pasikonsultuoti dėl alyvos parinkimo pagal jūsų eksploatuojamą įrangą, susisiekite:

UAB P. Markevičius ir Ko
Islandijos pl. 217-11, LT-49165, Kaunas, Lietuva

Darius Šeštakauskas
Tepimo produktų inžinierius
Mob. +370 687 75621
El.p. techDesk@pmarkevicius.lt


etepalai.lt
Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!