Mobil Vactra Oil staklių kreipiančiųjų ir pavažų alyvos.

Šiame straipsnyje nagrinėjami aukščiausios kokybės slankiųjų pavažų Mobil alyvų privalumai ir tai, kaip tinkamos alyvos pasirinkimas gali padėti operatoriams pasiekti savo verslo tikslus.

Sklandesnis kelias link tikslaus apdirbimo! 
Kaip pažangūs tepimo sprendimai gali padėti judėti į priekį?

Metalo apdirbimo staklių savininkai patiria nuolatinį spaudimą dėl produkcijos savikainos. Įmonės jaučiasi apgultos iš visų pusių, tačiau norint išlaikyti verslo tikslus būtina išlaikyti veiksmingą veiklą, susiduriant su visais šiais iššūkiais. Dalis atsakymo, kaip užtikrinti metalų apdirbimo operacijų tikslumą ir aukštą gamybinį produktyvumą, yra užtikrinti, kad mašinos būtų tinkamai prižiūrimos ir veiktų maksimaliai efektyviai, o tam reikia naudoti aukštos kokybės tepimo produktus.

Tepimas vaidina svarbų vaidmenį mažinant trintį tarp besisukančių ir judančių komponentų gamybos įmonėse. Iš tiesų, daugumoje gamybinių operacijų, veinas iš pagrindinių komponentų yra alyvos ir tepalai, padedantys padidinti įrangos prieinamumą, komponentų kokybę ir efektyvinti produkcijos gamybos trukmę. Kad pasiekti aukštą našumą vis dėlto staklėms reikia nuolatinės priežiūros. Pavyzdžiui, norint sutepti horizontalius ir vertikalius slankiklius (kreipiančiasias), nepakanka paprasčiausiai sumažinti trintį. Norint užtikrinti sklandų ir kontroliuojamą judėjimą, reikalingi specialiai pagaminti tepalai. Kritiniu požiūriu šios slydimo alyvos suderinamumas su kitais staklėse esančiais skysčiais taip pat gali turėti reikšmingą poveikį bendram produktyvumui.

Trinties kontrolė.
Kreipiančiųjų tepalai yra skirti trinčiai sumažinti, apsaugoti stakles nuo susidėvėjimo ir užtikrinti ilgalaikę apsaugą nuo korozijos ir rūdžių. Neturint optimalios trinties kontrolės, gali atsirasti būklė, vadinama „paslydimu“. Šis nenormalus judėjimas tarp slankiklio gali greitai pabloginti paviršiaus apdailą ir komponentų kokybę, turėdamas įtakos įrankio tarnavimo laikui, sukeldamas pernelyg didelį nusidėvėjimą ir ilgalaikius kritinės įrangos pažeidimus. Sklandus ir tikslus judėjimas "slankiuoju keliu" kreipiančiose - reikalauja ypatingo dėmesio naudojamos alyvos trinties savybėms.

Laimei, aukščiausios kokybės slydimo tepalai, vertikalių ir horizontalių kreipiančiųjų (slideway) alyvos „Mobil Vactra ™“, yra veiksminga priemonė kontroliuoti trintį.
Sukurta specialiai jautriems staklių slankikliams, „Mobil Vactra“ buvo kruopščiai ištirta, išbandyta ir atnaujinta. Jame yra unikalus priedų mišinys, kuris veikia sinergiškai, kad laikytųsi ant paviršiaus ir užtikrintų sklandų perėjimą nuo statinio prie dinaminio trinties valdymo. Šios savybės suteikia techninės priežiūros specialistams tikslesnį apdirbimą ir ilgesni įrengimų tarnavimo laiką.

Suderinamumas su vandens pagrindo aušinimo skysčiais, metalo apdirbimo emulsijomis.
Kai kurie rinkoje esami tepimo produktai nebuvo sukurti taip, kad lengvai atsiskirtų nuo vandeninių aušinimo skysčių, metalų apdirbimo emulsijų. Tai dažnai sukuria problemas ant aušinimo skysčio karterio paviršiaus staklėse, o tai sumažina jos efektyvumą sutrumpindama įrangos bei staklių tarnavimo laiką. Perteklinis paviršinis alyvos kekis skatina bakterijų dauginimąsi, dėl to kyla nemalonus kvapas, lipnios nuosėdos ir gali kilti susirūpinimas dėl sveikatos ir saugos. Todėl norint, kad staklės veiktų sklandžiai, svarbu pasirinkti tinkamą aukščiausios kokybės kreipiančiųjų alyvą ir metalo apdirbimo emulsijos derinį.

„Mobil Vactra“ buvo sukurta taip, kad galėtų puikiai atskirti įvairius aušinimo skysčių tipus, įskaitant pieno, mikroemulsijos ir visiškai sintetinius produktus. Šis aukštas produktų suderinamumas palaiko ilgą aušinimo skysčio tarnavimo laiką, išvengia nemalonių kvapų ir užtikrina optimalų apdirbimo tikslumą. Sumažindama problemas, susijusias su kryžminiu užteršimu, „Mobil Vactra“ alyvos siūlo ilgesnį skysčių tarnavimo laiką, lengvesnį atliekų tvarkymą, mažesnes priežiūros išlaidas ir geresnę darbo aplinką.

Gamintojų patvirtinimai.
„Mobil Vactra“ technologiją palaiko ir patvirtino pagrindiniai staklių gamintojai visame pasaulyje. Kai kurie netgi teikia pirmenybę ar išimtinai pritaria „Mobil Vactra“ alyvų naudojimui savo įrangoje.
Šios serijos produktai atitinka DIN 51502 CGLP specifikaciją ir priklausomai nuo klampos, „Fives Cincinnati“ patvirtinimą. Prieš galutinį pasirinkimą visada atkreipkite dėmesį į staklių eksploatavimo vadovą.

Įžvalgos.
Bendradarbiavimas gali būti pagrindinis raktas ieškant naujų konkurencinių pranašumų šių dienų sudėtingoje verslo aplinkoje. „Mobil“ inžinierių komanda yra aukštos kvalifikacijos, dirbdami su staklių operatoriais kuria šiuolaikiškus tepimo sprendimus, kurie siūlo klientams ramybę kiekviename gamybos etape. Tai apima prieigą prie įvairiausių specializuotų mūsų siūlomų papildomų paslaugų, įskaitant „Mobil ServSM Lubricant Analysis“, įžvalgas.


Norėdami sužinoti daugiau Mobil pramoninius tepimo produktus susisiekite:

UAB P. Markevičius ir Ko
Islandijos pl. 217-11, LT-49165, Kaunas, Lietuva

Darius Šeštakauskas
Tepimo produktų inžinierius
Mob. +370 687 75621
El.p. techDesk@pmarkevicius.lt


etepalai.lt
Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!