Mobil aerozolių - purškiamų produktų asortimentą sudaro 5 skirtingos paskirties techniniai aerozoliai.

Mobil aukštos kokybės techniniai aerozoliai naudojami įvairiose srityse. Pramoninė ir gamyba, žemės ūkio ir statybinės technikos priežiūra, įvairių detalių, mašinų įrangos ir įrankių priežiūra bei remontas. Dažnai sutinkami automobilių ir sunkiosios technikos remonto ir priežiūros dirbtuvėse.


Mobil techninių aerozolių asortimentas


Mobil Multipurpose - techninis aerozolis

Universali bendros paskirties daugiafunkcinė purškiama alyva, ypač skvarbi. Daugiafunkcinis purškimas tepalas ypač rekomenduojamas, jei norite atlaisvinti varžtus, veržles ar kitus mechanizmus, kuriuos blokuoja korozija. Universalus purškimas greitai sudrėkina sunkiai užrūdijusius paviršius ir prasiskverbia palengvinant veržlių ir varžtų atpalaidavimą. Turi daugybę pritaikymų, tokių kaip mechanizmo triukšmo pašalinimas, vyrių tepimas, grandinės tepimas, apsauga nuo korozijos.


Mobil Penetrating Spray - techninis aerozolis                        

Skvarbus, greitai veikiantis purškiamas tepalas, turintis sudėtyje grafito. Maksimaliai trintį mažinantis purškiamas tepalas su grafitu. Aerozolis rekomenduojamas norint atsukti surūdijusius ir užstrigusius mechanizmus, varžtus, veržles ir varžtus. Skvarbus purškiklis greitai sutepa paviršius ir prasiskverbia pro korozijos paveiktas metalines dalis, kurios supurškus lengvai išardomos. Valo, sutepa, prasiskverbia ir atpalaiduoja dėl korozijos užstrigusius mechanizmus. Labai efektyvi priemonė užrūdijusių dalių atlaisvinimui rekomenduojama naudoti žemės ūkyje ir kitose pramonės srityse. Purškiamas grafitinis tepalas.


Mobil Anti-Friction Spray - techninis aerozolis

Apsauga nuo trinties suteikia optimalų tepimą ir aušinimą gręžiant ar sriegiant bei apdirbant metalus dėl mažo paviršiaus įtempimo. Trintį mažinantis aerozolinis purškiklis, didelio efektyvumo tepalinis aerozolis, sukurtas naudojant aukšto slėgio priedus be chloro. Sumažina įrankio trintį ir sumažina šilumą apdirbant net ir kietčiausius metalus. Prailgina įrankių tarnavimo laiką.

                                                        

Mobil Solvent Cleaner Spray - techninis aerozolis

Valiklio purškiklis ir riebalus šalinantis tirpiklis, pasižymintis labai greitomis garavimo savybėmis. Greitai džiūstanti formulė, greitai išgaruoja, todėl idealiai tinka valyti metalinių detalių paviršius. Rekomenduojamas metalų ir daugelio plastikų valymui ir nuriebalinimui prieš paviršiaus apdorojimą, dažymą ar klijavimą. Greitai išgaruoja degūs garai. Solvent Cleaner Spray taip pat yra geras klijų tirpiklis ir puikus stabdžių kaladėlių ir diskų valiklis. 


Mobil High Temperature Spray - techninis aerozolis

Sintetinis aerozolis, pasižymintis ypač dideliu atsparumu aukštai temperatūrai. Purškiamas aukšta temperatūrinis tepalas, puikiai sutepa grandines. Mobil aukštos temperatūros purškimas grandinių tepalas ypač rekomenduojamas tepant grandines aukštoje darbinėje temperatūroje +280 °C. Šiuo Mobil produktu tepami guoliai, juostiniai ir ritininiai konvejeriai aukštoje darbinėje temperatūroje.

 

etepalai.lt

Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!