Pristatome technoliginį proveržį hidraulinių alyvų rinkoje!

Mobil DTE™ 20 Ultra serijos hidraulinės alyvos užtikrina puikų jūsų hidraulinių mašinų našumą.

Pramonės lyderių, įrangos gamintojų patvirtinta, „Mobil DTE ™ 20 Ultra“ alyvų serija siūlo patobulintą, gerai subalansuotą našumą, kad atitiktų aukšto slėgio ir didelio našumo hidraulinių sistemų reikalavimus. Suteikia ilgesnį alyvos tarnavimo laiką, geresnę apsaugą nuo įrangos nusidėvėjimo ir geresnę nuosėdų kontrolę.

Mobil DTE 20 Ultra alyvos pranašumai:
2X ilgesni alyvos keitimo intervalai
Prailgintas detalių ir komponentų tarnavimo laikas
Prailgintas alyvos filtro tarnavimo laikas

„Mobil DTE 20 Ultra“ serijos alyvos iki 2 kartų tarnauja ilgiau nei panašios kitų gamintojų alyvos (ISO VG 46, kurios klampos indeksas yra apie 100, o cinko pagrindu sukurta nusidėvėjimo sistema - atitinka bent ISO 11158 (L-HM). ) ir (arba) DIN 51542-2 (HLP tipo) reikalavimus) Mobil hidraulinio skysčio patvarumo (MHFD) bandymus.


Produkto aprašymas
• „Mobil DTE 20 Ultra“ serijos alyvos yra aukštos kokybės hidraulinės alyvos, turinčios prailgintas alyvos eksploatavimo galimybes. Alyvos keitimo intervalai yra dvigubai didesni nei 2 kartus, palyginti su panašiomis konkurentų alyvomis.

• „Mobil DTE 20 Ultra“ naujos kartos hidraulinės alyvos atitinka griežtus reikalavimus hidraulinėms sistemoms, naudojančioms aukšto slėgio, didelės galios siurblius, taip pat kitus hidraulinės sistemos komponentus, tokius kaip artimojo valymo vožtuvai ir skaitmeniniu būdu valdomos (NC) staklės. Produktai pasižymi išskirtiniu stabilumu oksidacijai ir šiluminiam stabilumui. Padeda išlaikyti švarą ir apsaugoti kritinius hidraulinės sistemos komponentus nuo gedimų.

• „Mobil DTE 20 Ultra“ serijos tepimo produktai atitiko pačius griežčiausius eksploatacinius reikalavimus, taikomus daugeliui hidraulinių sistemų ir komponentų gamintojų. „Mobil DTE 20 Ultra“ pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Klampumo indeksas yra apie 100 cSt ir cinko pagrindu sukurta nusidėvėjimo sistema - atitinkanti ISO 11158 (L-HM) ir (arba) DIN 51524-2 (HLP tipo) reikalavimus.

Produkto panaudojimas
• Hidraulinėms sistemoms, kur formuojasi nuosėdos, „Mobil DTE 20 Ultra“ padeda išspęsti tepimo problemas.
• Hidraulinėms sistemoms, kurioms reikalinga didelė apkrovos laikymo galimybė ir apsauga nuo nusidėvėjimo, o plona alyvos plėvelės apsauga nuo korozijos yra privalumas.
• Kur neišvengiamas nedidelis vandens kiekis.
• Tepimo sistemoms su krumpliaračiais ir guoliais.
• Hidraulinėms mašinoms, naudojančioms platų metalinių komponentų asortimentą.

Hidraulinių alyvų klampa
MOBIL DTE 21 ULTRA
MOBIL DTE 24 ULTRA
MOBIL DTE 25 ULTRA
MOBIL DTE 26 ULTRA

ISO VG 10
ISO VG 32
ISO VG 46
ISO VG 68


Mobil DTE 20 Ultra patvirtinta Bosch Rexroth Fluid Rating List 90245.
Daugiau informacijos

etepalai.lt
Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!