Mobil aerozolių - purškiamų produktų asortimentą sudaro 6 skirtingos paskirties maistiniai aerozoliai.

Šie Mobil produktai buvo specialiai sukurti maisto ir gėrimų gamybos pramonės sektoriui, siekiant papildyti pridėtinę vertę klientams. Visi produktai yra registruoti NSF H1.

Mobil Degreaser Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Maisto pramonei skirtas purškiklis kirtas mechaninėms dalims ir mašinų rėmams, užterštiems aliejumi, riebalais, antikoroziniais produktais ar kitais nešvarumais, valyti ir nuriebalinti. Greitai išgaruojantis nuriebalintojas, be chloro pagamintas aerozolis, kuris atitinka FDA reikalavimus, galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, direktyva 21 CFR 178.3570 ir registruotas NSF H1.

Mobil Chain Oil Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Purškiama alyva grandinėms rekomenduojama tepant gamybines mašinas, maisto ir gėrimų perdirbimo bei pakavimo pramonėje. Grandinių alyvos purškimas ypač rekomenduojamas sutepti grandinėms, kabeliams, kumšteliams, krumpliaračiams, kurie yra veikiami vandens ar garų. Grandinių purškima alyva taip pat rekomenduojama įvairiems mechanizmams, veikiamiems rūgščių sulčių ar kitų šarminių skysčių. Mobil Chain Oil Spray yra lipnus ir vandenyje netirpus grandininis purškiamas tepalas, kuris skirtas maisto pramonės įrangai, kur yra atsitiktinio sąlyčio su maistu galimybė. Atitinka FDA reikalavimus, galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, 21 CFR 178.3570 direktyva, registruotas NSF H1.

Mobil Penetrating Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Skvarbus purškiklis rekomenduojamas maisto ir gėrimų perdirbimo bei pakavimo pramonėje kaip antikorozinis mašinų ir įrengimų tepalas, apsaugantis nuo užteršimo. Penetrating Oil Spray taip gali būti naudojamas kaip specialus antiseptinis purškiklis žemės ūkio pramonėje.

Mobil Silicone Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Šį silikoninį purškiklį rekomenduojama naudoti sutepti gamybinėms mašinomis, kurios naudojamos maisto ir gėrimų perdirbimui bei maisto pakavimo pramonėje. Purškimas silikonas ypač rekomenduojamas tepant cilindrus, kreipiklius, ašis, kolonas, ritinius, konvejerius, diržus ir kt. Šis Mobil Silicone Spray purškiamas produktas taip pat rekomenduojamas plastikams ir gumai kaip bendras plastikinių bei elastomerinių dalių purkiamas tepalas.

Mobil Grease PTFE Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Sintetinis purškiamas tepalas su teflonu, skirtas maisto pramonei, mažina detalių dilimą. Atitinka FDA reikalavimus, galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, 21 CFR 178.3570 registruotas NSF H1. Sausas tepalas su teflonu, darbinė temperatūra -35°C to +170°C.

Mobil PTFE Spray - maistinis purškiamas aerozolis.

Sintetinė purškiama alyva, skirta maisto pramonei, mažina detalių dilimą. Po išdžiovinimo Mobil PTFE Spray palieka sausą, nelipnią ir neriebią plėvelę ir sumažiną trintį tarp paviršių. Mobil PTFE Spray pašalina ir atstumia vandenį iš suteptų paviršių ir apsaugo nuo rūdžių ir korozijos. PTFE purškiklis su teflonu, kitaip dar vadinamas sausas tepalas su teflonu ypač rekomenduojamas sutepant grandines, ašis, kumštelius, kreiptuvus, šliaužiklius, bėgelius, konvejerius ir įvairius mechanizmus. PTFE purškiklį ypač rekomenduojama maudoti tepimui drėgnoje ar dulkėtoje aplinkoje (miltai, kartono dulkės ir kt.) Atitinka FDA reikalavimus, galimas atsitiktinis kontaktas su maistu, 21 CFR 178.3570 registruotas NSF H1. Darbinė temperatūra -40°C to +150°C.

 

Išaiškinimai:

* FDA asociacija  - Jungtinių Amerikos Valstijų maisto ir vaistų agentūra (FDA).
(The Food and Drug Administration (FDA or USFDA) is a federal agency of the United States of Health and Human Services).

https://www.fda.gov/

* NSF H 1

Specifically, NSF H1 accreditation indicates the specific lubricant is acceptable for incidental food contact and can be used in food processing areas. H1 lubricants must be formulated from a USDA-list of approved ingredients known as FDA 21 CFR 178.3570 and be properly labeled and reviewed for the proposed end use.

http://www.nsf.org/

 

etepalai.lt

Teisinga alyva, teisingoje vietoje, teisingu laiku!