Krepšelis

Krepšelis

 

Alyvos parinkimas komerciniam transportui

 

Dažnai vairuotojai domisi ir ieško kokią variklinę alyvą naudoti savo transporto priemonei? Koks alyvos kiekis pilasi į automobilio variklį? Kokios specifikacijos ir kokio klampumo alyvą pasirinkti? Kas kiek kilometrų reikia keisti tepalus? Koks optimalus alyvos keitimo intervalas? Alyvų ir tepalų gamintojai? Kuom skiriasi sintetinė, mineralinė ir pusiau sintetinė alyvos? Alyvos papildymas? Kaip pamatuoti alyvos lygį ir ar reikia jos papildyti? Kaip dažnai reikia tikrinti alyvos lygį? Alyvų ir tepalų specifikacijos? Ką reiškia alyvos klampumas? Kokie yra originalūs ir kokybiški tepalai? Alyva pagal automobilio markę?

 

Teisingas alyvų ir tepalų parinkimas.

 

  1. Vadovaukitės transporto priemonės gamintojo nurodymais (serviso ir techninio aptarnavimo knyga)
  2. Gamintojo produktų parinkimo programa, kuri padės lengvai ir tinkamai pasirinkti tepimo produktus (alyvų ir tepalų parinkimas internetu)
  3. Alyvų ir tepalų techninio inžinieriaus konsultacija gyvai, susisiekite tel. +370 687 75621
  4. Atsiųskite savo techninį klausimą: el. paštu: techDesk@pmarkevicius.lt

Transporto priemonių gamintojai, nurodo kokio klampumo alyvos rekomenduojamos naudoti ir kokias konkrečias specifikacijas turi turėti variklinė alyva, greičių dėžių tepalas, vairo stiprintuvo skystis, stabdžių skystis, aušinimo skystis, kad maksimaliai apsaugotų įrangą ir tausotų variklį. Laikydamiesi transporto priemonės ar pramonės įrengimo gamintojo reikalavimų ir naudodami kokybiškus produktus prailginsite automobilio variklio ir įrangos tarnavimo laiką.

 

* SVARBU! Tausokime gamtą kartu.

Tinkamai utilizuokite ir pašalinkite panaudotą variklinę alyvą! Griežtai draudžiama pašalinti atidirbusią alyvą kartu su namų ūkio šiukšlėmis, pilti alyvą į kanalizaciją ar ant žemės. Panaudota variklinė alyva yra labai nuodinga ir toksiška aplinkai, todėl labai svarbu, kad ji būtų saugiai utilizuota. Pasitarkite su įmonėmis, kurios specializuojasi šioje srityje.

 

* Norėdami sužinoti apie savo automobilio gamintojo rekomenduojamos alyvos klampos laipsnį ir specifikacijas, visuomet paskaitykite transporto priemonės tepimo produktų rekomendacijas ir vartotojo instrukcijas.

 

Susijusios prekės

 
Mobil Delvac Ultra 5W-30 Ultimate Protection V2
As low as 163,35 €
Mobil Delvac Modern 5W-30 Extreme Protection
As low as 151,01 €
Mobil Delvac Modern 10W-40 Advanced Protection
As low as 138,18 €
Mobil Delvac XHP ESP FE 5W-30
As low as 167,22 €